fbpx

Ingrid Gjoni praktikon kalërimin

Kohës së fundit është bërë trend i këngëtareve të flasin për pasione të pazakonta.

Derisa secila tregon mënyrën e vet të të jetuarit dhe pasionet që së fundmi janë bërë praktikë, Ingrid Gjoni ka vendosur të tregoj se sa kalëruese është.

Këngëtarja nga Shqipëria ka publikuar një foto, kur përveç se duket joshëse, tregon se është mjaft e guximshme në kalërim.

Fotoja është parë në rrjetet sociale, ndërsa është komentuar shumë nga fansat e saj. Ndryshe, Gjoni është duke punuar pa shkëputje nga kënga, të rejat e së cilës do të vijnë së shpejti për publikun.

Lajme të ngjashme

Back to top button