fbpx

Mot me diell, temperatura deri 22 gradë

Sot do të mbretërojë mot me diell ndërsa do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugperëndimor. 

Temperatura e ditës do të arrijë nga 14 deri 22 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 21 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button