fbpx

Rita Ora e zjarrtë dhe seksi në klipin e ri (Foto)

E zjarrtë, seksi dhe provokuese Rita Ora duket se do të shfaqet ndryshe në klipin e saj më të ri me titull “I Will Never Let You Down”.

Ajo ka publikuar kopertinën e kësaj kënge ku duket se mbizotëron ngjyra e kuqe. Gjithashtu këngëtarja me origjinë kosovare ka njoftuar se xhirimet e klipit kanë nisur dhe ai pritet të jetë mjaft i veçantë.

Përveç muzikës këto kohë Rita Ora ka qenë e përfshirë edhe sa i përket kinematografisë në filmin “50 shades of Gray”.

Lajme të ngjashme

Back to top button