fbpx

Agdal, e mrekullueshme në Majemi

Si një prej modeleve më të famshme me bikini, Nina Agdal është shndërruar në një ikonë për fansat e saj të shumtë.

Megjithatë, modelja daneze u paraqit të enjten në një mbrëmje mode në Majemi, po aq e mrekullueshme dhe tërheqëse, edhe pse këtë herë e mbuluar “kokë e këmbë” për standartet e saj.

21-vjeçarja ishte e pranishme në përurimin e një linje të re syzesh dhe siç është mësuar të bëjë zakonisht, “vodhi” të gjithë vëmendjen nëpërmjet linjave të saj të mrekullueshme. / Top Channel

Lajme të ngjashme

Back to top button