fbpx

Plazhi më i bukur në botë (VIDEO)

Bota ka shumë plazhe magjepsëse. Por vizitorët gjithnjë kërkojnë plazhe interesante për të vizituar. Navagio, është plazhi më i bukura në Greqi dhe një prej më të bukurave në botë.

Nëse nuk e besoni, hidhi një sy këtyre fotove.  Ajo që e bën interesant këtë plazh është dhe një anije e vjetër që gjendet në breg të detit.

Për shkak të saj plazhi quhet ndryshe dhe “Limani i kontrabandistëve” .

Gjithashtu një tjetër faktor që e bën të bukur këtë plazh është pamja nga lart plazhit, nga ku mund të shikohet pamja e ishujve të detit Jon të Zakynthos./ Shekulli

Lajme të ngjashme

Back to top button