fbpx

Hiti i radhës nga Alban Skenderaj dhe DJ Dalool “1000 Premtime” (VIDEO)

Alban Skenderaj edhe kësaj radhe qëlloi në shenjë. Kënga e tij më e re në bashkëpunim me DJ Dalool “1000 Premtime” pa dyshim që do të jetë hiti i radhës nga ky këngëtar.

Kënga është punuar nga Avaxus & Dalool, gjersa për tekstin dhe melodinë është kujdesur vet Albani.

Një këngë dashurie të cilës I është punuar edhe një vidoklip i mrekullueshëm nga produksioni Entermedia.

Për më shumë shikoni videon më poshtë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button