fbpx

Gostivar, plaçkitet një grua në qendrën shëndetësore

Policia njofton se njëzet e tre vjeçari A.J. nga Shqipëria, para hyrjes së dializës në qendrën shëndetësore në Gostivar, me dhunë ia ka marrë çantën V.S., në të cilën kishte ari në vlerë prej 600.000 denarëve, dhe ka ikur.

Plaçkitësi A.J. i cili sipas policisë, ka qëndruar në mënyrë të paligjshme në qytetin e Gostivarit, është arrestuar. Nga policia thonë se do të dalin me të dhëna sa po të zbardhet plotësisht rasti.

 

 

Lajme të ngjashme

Back to top button