fbpx

Nora s’ka asgjë me djemtë në spot

Ka nxjerr në treg këngën më të re. Dhe derisa po kënaqet me, siç thotë, suksesin e arritur përmes këngës, këngëtarja Nora Muqaj e ka parë të udhës të sqarohet para fansave të saj.

Siç duket skenat intime që këngëtarja ka luajtur në videon e këngës më të re ‘Hey’, ua kanë ngatërruar mendjen edhe fansave të saj, ndërsa Muqaj ka theksuar se përkundër gjithçka që është parë në video, ajo nuk ka asgjë më djemtë që përkëdhelet aty.

“Jeta ime personale më përket vetëm mua momentin kur jam me dikë bashkë, do ta kuptoni të gjithë, andaj keni kujdes sepse kam respekt për dy djemtë dhe ato vajza që kanë marrë pjesë në videoklipin ‘hey’ dhe kanë bërë lojë të mrekullueshme por s’ka asgjë mes nesh! Flm për mirëkuptim!”, ka shkruar këngëtarja në rrjetin social ‘Facebook’.

Ka nxjerr në treg këngën më të re. Dhe derisa po kënaqet me, siç thotë, suksesin e arritur përmes këngës, këngëtarja Nora Muqaj e ka parë të udhës të sqarohet para fansave të saj. Siç duket skenat intime që këngëtarja ka luajtur në videon e këngës më të re ‘Hey’, ua kanë ngatërruar mendjen edhe fansave të saj, ndërsa Muqaj ka theksuar se përkundër gjithçka që është parë në video, ajo nuk ka asgjë më djemtë që përkëdhelet aty. “Jeta ime personale më përket vetëm mua momentin kur jam me dikë bashkë, do ta kuptoni të gjithë, andaj keni kujdes sepse kam respekt për dy djemtë dhe ato vajza që kanë marrë pjesë në videoklipin ‘hey’ dhe kanë bërë lojë të mrekullueshme por s’ka asgjë mes nesh! Flm për mirëkuptim!”, ka shkruar këngëtarja në rrjetin social ‘Facebook’.

Shpejt me këngën e re

Por, bashkëbisedimin me fansat përmes llogarisë së saj në ‘Facebook’, këngëtarja nuk e ka lënë me kaq. Derisa në secilin status ajo shfaqet shumë e afërt me ata që e pëlqejnë muzikën që ajo krijon, Nora shpesh gjen kohë edhe për të kontaktuar direkt me ta. Por, këngëtarja ju ka bërë me dije se kërkesa për shoqëri nuk dërgon, ani pse ka kohë për të lexuar mesazhet që të tjerët i dërgojnë.

Ndryshe, përveç këngës që ajo sapo ka lansuar në treg, ka njoftuar se projekti i radhës do të publikohet së shpejti. Dhe gjatë kohës që fansat mund të shijojnë këngët e reja, të preferuarën e tyre tashmë mund ta shohin edhe në projektin e ri televiziv. Bëhet fjalë për serialin më të ri ‘Stinë Dashurie’ i cili ka nis të shfaqet në Radio Televizionin e Kosovës, e ku Nora ka një rolin e saj aty. /Tribuna/

Lajme të ngjashme

Back to top button