fbpx

Nëntori i Arilena Arës, një nga këngët më të dëgjuara në Rusi, ja ku renditet

Remiksi i këngës Nëntori të Arilena Arës është një nga këngët më të dëgjuara në Rusi. Kompozitori i saj, Darko Dimitrov, ka publikuar renditjen e Shazam të këngëve në Rusi dhe Nëntori me bashkautor Lindon Berishën dhe Besmir Bajgorën renditet e katërta, shkruan Revista Class, transmeton Portalb.mk.

Ky remiks ka hyrë edhe në renditjen botërore, ku ndodhet në vend të 90-të.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button