fbpx

Skivi dhe 2 Ton sjellin videoklipin ‘ato’

Reperi 2 Ton nga Ferizaj ka sjell bashkpunimin e radhës me Skivi nga Babastars. 

Kënga titullohet “Ato” dhe në muzikë është punuar nga vet reperi ferizajas.

Për videoklipin është përkujdesur Urban Graphics.Për më shumë, ju mbetet ta ndëgjoni dhe ta shikoni videon.

Lajme të ngjashme

Back to top button