fbpx

Sulltan Sylejmani po vjen..!

Ky serial ka gozhduar miliona shikues në vende si Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Bullgaria, Rumania, Serbia, Bosnia e vende të tjera. Madje efekti i ‘Sulltanit…’ ka mbërriture edhe në vendet e ndryshme arabe dhe televizionet janë në pritje q ëtë blejnë të drejtat e transmetimit në vendet përkatëse.

Xhirimet e vazhdimit të serialit të njohur turk që bëri për vete miliona shikues sidomos të rajonit të Ballkanit, është gati drejt përfundimit.

“Sylejmani i Madhërishëm” është gati në fund të xhirimeve dhe shumë shpejt pritet të nis transmetimet në vende të ndryshme, sidomos të Ballkanit, 

Ky serial ka gozhduar miliona shikues në vende si Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Bullgaria, Rumania, Serbia, Bosnia e vende të tjera.

Madje efekti i ‘Sulltanit…’ ka mbërriture edhe në vendet e ndryshme arabe dhe televizionet janë në pritje q ëtë blejnë të drejtat e transmetimit në vendet përkatëse.
Ndërkohë, ylli i serialit ”Sulejmani i Madhërishëm” aktori Halit Ergenc po i numëron ditët e përfundimit të xhirimeve të serialit.

Ai ka thënë se sapo të përfundojnë xhirimet, do të marrë pushim dhe do të largohet për një kohë nga aktrimi pasi seriali i fundit i ka marrë plot energji.

Ky seria pritet të sjellë edhe shumë aktorë të rinj në vazhdimin e tij./ GazetExpress

Lajme të ngjashme

Back to top button