fbpx

Eci pa u ndalur për një vit, shikoni ndryshimin (Video)

Nga viti 2007-2008, Christoph Rehage eci përgjatë Kinës për një vit të plotë, duke mbuluar 4500 km (2796 milje), transmeton lajmi.net

Ai i la flokët dhe mjekrrën e tij të rriten dhe bëri vazhdimisht foto të vetës së tij.

Kjo video tregon pjesë origjinale që Christoph i ka përfshirë në udhëtim. /Lajmi.net/

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button