fbpx

Rrokulliset vetura në magjistralen Koçani-Shtip, lëndohet një person

Njëzet vjeçari A.S nga fshati Stromosh është lënduar rëndë, pasi që makina e tij është rrokulisur në magjistralen Koçani-Shtip.

Pas aksidentit A.S është dërguar në Spitalin e Shtipi ku i është dhënë ndihmë mjekësore dhe është ndaluar për mjekim të mëtejshëm.

Hetim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB Shtip dhe po punojnë për të zbardhur rastin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button