fbpx

Ja kush do të jetë trajner te Barcelona!?

Vendi i Gerardo Tata Martinos nuk është i sigurt për sezonin tjetër, kështu ka qenë edhe para ndeshjes së mbrëmshme. Por humbja dhe eliminimi nga Atletico Madrid në çerekfinalet e Ligës së Kampioneve ka shtuar dyshimet për drejtuesit e Barcelonës, të cilët po kërkojnë zëvendësuesin e tij.

Tekniku argjentinas nuk ka bindur me skemat e tij që në fillimet e tij të para në “Camp Nou” dhe sipas mediave spanjolle, orët e fundit po përmendet shumë emri i tekinikut hollandez të Ajax Frank De Boer.

Lajme të ngjashme

Back to top button