fbpx

Nora Istrefi prezanton ‘qiken’ e saj

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, duket se ka në qejf fëmijet e vegjël. Në një foto të postuar së fundmi në rrjetet sociale, ajo ka prezantuar një vajzë të vogel të cilën e ka quajtur “ vajzën e saj”, e ka disa vija të ngjashme me këngëtaren në fjalë. Por, që padiskutim që nuk është vajza e saj.

Megjithatë, të gjithë e dimë se Nora, është e fejuar me Robert Berishen, dhe se kanë një lidhje stabile.

Lajme të ngjashme

Back to top button