fbpx

Shi në lugina, borë në male

Sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut ndërsa në male do të paraqiten të reshura të dëborës. Do të fryjë erë e fortë veriore.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 6 deri 17 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 14 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button