fbpx

Soni viziton Romën

Këngëtarja e cila u rikthye në skenë me baladën e re që solli, Soni Malaj ka vizituar qytetin e bukur të Romës. 

Pas thashethemeve se ajo ishte ndarë nga bashkëshorti Mirko, Soni postoi disa foto në Instagram së bashku me familjen e saj, duke treguar se është më e lumtur se kurrë.

Përveq vendit të bukur dhe historik ku ajo ka shkrepur foton, Soni me bukurinë dhe freskinë e saj i ka dhënë edhe më shumë shkëlqim./10minuta/

Soni Rome

Lajme të ngjashme

Back to top button