fbpx

Katy Perry kthen flokë në ngjyrë të gjelbër (FOTO)

Këngëtarja Britanike Katy Perry gjithnjë ka dalluar nga koleget e saj me eksperimentimet e shpeshta që ajo bën me ngjyrat e flokëve.

Tashmë krijuesja e hitit ‘Roar’ i ka kthyer në ngjyrë të gjelbër.

Në një deklaratë që Katy dha u shpreh :”Prej një kohe të gjatë dëshiroja ndryshim tek vetja, dhe vendossa që ky ndryshim të jetë tek ngjyra e flokëve.

Ngjara e gjelbër ishte zgjedhja e duhur pasi tahsmë jemi në stinën e pranverës.”

Lajme të ngjashme

Back to top button