fbpx

Familja mbretërore me princin më të vogël Xhorxh (FOTO)

Çifti më i ri mbretëror kanë arritur në Zelandë të re. Ketrin dhe Vilijam ishin për një vizitë zyrtare në Velington.

Me vete kishin edhe princin Xhorxh.

Përshëndetja tradicionale

Lajme të ngjashme

Back to top button