fbpx

Blero dhe Teuta, bëjn tifo për Barcelonën

Çifti i famshëm, Teuta dhe Blero, përveç aktrimit dhe muzikës, duket se në qejf kanë edhe sportin.

Madje, sportin e pëlqen edhe vajza e tyre, e vogla Tara. Duket se familja Muharremi, janë për ekipin e Barcelonës, të pakten këtë bindje na jep foto e postuar në Facebook, nga ana e Bleros.

Me të postuar këtë foto, Blero ka pranuar komente të shumta, duke e përgëzuar në këtë mënyrë për ekipin e përzgjedhur.

Lajme të ngjashme

Back to top button