fbpx

Ja çfarë të ofron Lazarati në “Google Maps” (FOTO)

Nëse kërkoni që nëpërmjet “Google Maps” të shkoni në Lazarat, Gjirokastër, do të befasoheni kur të lexoni destinacionet kryesore që ofron shërbimi i hartave në këtë zonë. Gjithçka lidhet me hashashin!

“Shesim barin më të mirë”, “Kafe dhe hashash”, “Shesim bar” apo “Hashashi dhe Jeta”, janë disa nga destinacionet në “Google Maps”, nëse kërkon të depërtosh në brendësi të fshatit përmes shërbimit të hartave.

LAZARAT

Lazarati është cilësuar si fshati “rebel” i cili vendoset shpesh në qendër të vëmendjes për shkak të kultivimit të lëndëve narkotike në sasi të mëdha. / BW /

Ja Lazarati në “Google Maps”. Gjithçka lidhet me hashashin!

Lajme të ngjashme

Back to top button