fbpx

Rita Ora xhiron videoklipin e ri

Rita Ora është fotografuar me rroba banjoje të kuqe duke xhiruar videoklipin e këngës së saj të re me titull I Will Never Let You Down.

Këngëtarja 23-vjeçare e kombinoi veshjen me një xhaketë rozë që e mbante të hapur gjatë xhirimeve.

Për të siguruar që të dilte sa më në pah, tre balerina kishin veshur fustane gri dhe kishin vënë syze.

Lajme të ngjashme

Back to top button