fbpx

“FFF” kënga më e re nga Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, përcjell Portalb.mk.

Bëhet fjalë për këngën e titulluar “FFF” që është shkurtesë e fjalëve (Fuck Fake Friends) dhe është një bashkëpunim me reperin G-Eazy.

Padyshim që edhe kjo do të jetë një këngë e pëlqyer nga fansat e saj, për më shumë shikojeni videon më poshtë.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close