fbpx

Fluturon, fluturon … Zogu (foto)

Këngëtarja seksi, Tuna Sejdiu, i ka punët si mos më mirë. Muzika po i ecën mirë, duke u bërë kështu njëra ndër këngëtaret më “in” në skenën shqiptare.

Nga ana tjetër, edhe lidhja me Cozman, është në binarët e duhur, dhe se të dy po ndihen mirë afër njëri- tjetrit.

E derisa edhe karriera, edhe jeta sentimentale për Tunën, po rrjedhin si mos më mirë, ajo nuk pushon të mirret me aktivitete të tjera.

Kohë pas kohe, na sjell koleksione të ndryshme të fotove, por kësaj here pak më ndryshe. /Indeksonline

Lajme të ngjashme

Back to top button