fbpx

Vdes një motoçiklist 29 vjeçar

22 vjeçari J.C nga Velesi ka vdekur në një aksident trafiku që ndodhi sot në mëngjes rreth orës 5 në rrugën “Bllagoja Gjorev”.

Zëdhënësja e policisë së Velesit Anita Stoojkovska informoi se J.C duke drejtuar motorin “kivik” ka humbur kontrollin dhe ka rënë në një kanal për ujëra të zeza. Nga plagët e mara ai ka vdekur në vendin e aksidentit.

Lajme të ngjashme

Back to top button