fbpx

Rritja e krimit, Presidenti thërret sot Këshillin e Sigurisë Kombëtare

Shtimi i rasteve të shpërthimeve me tritol kanë bërë që Presidenti Bujar Nishani të thërrasë sot Këshillin e Sigurimit Kombëtar. Ky takim ka qenë tema kryesore e takimit të mbajtur mes Nishanit dhe kryeministrit Edi Rama pak ditë më parë.

Nishani ka lëshuar një ftesë edhe për kreun e opozitës, Lulzim Basha, ftesë e cila nuk është mirëpritur aspak nga zoti Rama.

Lajme të ngjashme

Back to top button