fbpx

Pique “ruan” Shakirën: S’ka videoklipe me meshkuj

Shakira zgjodhi Rihanën për këngën “I Can’t Remember to Forget You” dhe pas kësaj zgjedhjeje ka një arsye shumë të fortë, këngëtares kolumbiane nuk i lejohet nga i dashuri i saj Gerard Pique të bëjë videoklipetë “nxehta” me meshkuj.

Këtë e zbuloi vetë Shakira për “Billboard”: “Është shumë fanatik dhe meqë nuk më lë të bëj video me meshkuj, bëj me femra tani. Nuk ka më asnjë shans të bëjvideoklipe siç bëja më parë dhe kjo gjë më pëlqen”.

“Më pëlqen fakti që ai më mbron dhe më vlerëson”, shtoi këngëtarja kolumbiane.

Shakira dhe Gerard Pique e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre në vitin 2011, ndërsa në 22 janar të vitit 2013 çifti u bë me djalë.

Lajme të ngjashme

Back to top button