fbpx

“Të ka lali shpirt” në stadiumin e Napolit (Video)

Kënga e njohur shqiptare “Të ka lali shpirt” është vendosur në stadiumin e Napolit përpara ndeshjes me Romën.

Muzika i ka bërë të gjithë të kërcejnë, ndërsa disa tifozë të tjerë janë munduar ta këndojnë këngën e famshme të Silvës dhe Mandit.

Përveç shqiptarëve të pranishëm në stadium, këngën mund ta kenë kënduar edhe Xhemaili me Behramin që janë me origjinë shqiptare.

Lajme të ngjashme

Back to top button