fbpx

Sheqerinska: Të ikim nga Maqedonia që ti ecë qeverisë

Zëvendës kryetarja e LSDM-së Radmilla Shekerinska në profilin e saj në Twitter ka reaguar me përqeshje ndaj akuzave të fundit të VMRO-DPMNE-së ku dhe kërkuar nga të afërmit e saj që të shpërngulen deri te trashëgimtari i 100-të nga Maqedonia, që t’i ecë si duhet Qeverisë.

“Luten të afërmit e mi deri te trashëgimtari i 100-të të ikin nga Maqedonia bashkë me mua…dhe atëherë do i shkonte kësaj qeverie”, shkruan Shekerinska.  

Ky reagim i saj vjen pasi që dje VMRO-DPMNE në një konferencë për gazetarë tha se Shekerinska nuk është kujdesur për popullin, por, “vetëm për jetën e saj luksoze”.

Lajme të ngjashme

Back to top button