fbpx

Tifozët e Pelisterit kanë thyer gjithçka që ju dilte përpara

Një numër i madh i tifozëve të Pelisterit mbrëmë rreth orës 20 kanë zbritur nga treni me të cilin ktheheshin nga Manastiri pas ndeshjes me Vardarin dhe filluan të sulmojnë gjithçka që ju dilte para. 

Siç njofton Press24 nga burime të policisë, incidenti ka ndodhur në lagjen Lisiçe.

Kur treni është ndalur një grup i tifozëve ka zbritur dhe kanë filluar të thyejnë xhamat e veturave në rrugën Mite Bogoevski dhe bulevardin Serbia, ku kanë shkaktuar dëme edhe nëpër shtëpi private.

Lajme të ngjashme

Back to top button