fbpx

Tuna “ha” paratë (FOTO)

Superylli shqiptar, Tuna si duket ka bërë aq shumë para, saqë ka filluar edhe ti hajë ato.

Tuna ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shihet e shtrirë në shtrat dhe e mbuluar me disa qindra euro, ndërkohë me disa të tjera që i ka futur në gojë.

Ditë më parë një foto të ngjashme pati publikuar edhe Alberie Hadergjonaj, ku shihej me një grumbull parash në duar.

Ajo ka parapëlqyer ta quajë këtë foto si “Money Shower”. / Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button