fbpx

“Pse” rikthen Argjentinën në skenë

Kënga e shumëpritur nga këngëtarja bukuroshe Argjentina Ramosaj është publikuar me një videoklip të veçantë.

Kënga me e re që e rikthen këngëtaren në skenë është e titulluar “Pse”, ndërsa është punuar nga Donat Prelvukaj, dhe me tekst shkruar Elhaid Cufi dhe Yll Limani.

Pas një pauze dy vjeçare Argjentina kthehet më në formë se kurrë, me një këngë që sjell freski në mesin e këngëve të publikuara kohëve të fundit nga këngëtarët tanë.

Për më shumë vlerësojeni vet këngën dhe videoklipin e mrekullueshëm i cili prezanton bukuritë e mahnitshme të Valbonës, ndërsa është punuar nga Entermedia.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button