fbpx

Ivanov nuk ia jep mandatin Zaevit (VIDEO)

Lajme të ngjashme

Komentet

  1. ATA, duan te na e bejne me dije se padroni dhe sherbetori nuk mund te veshen me petkun e njejte dhe tw hane ne tavolinen e njejte….
    Taksat duhet ti japin Shqiptaret aq sa me u lane per nje goje buke para…

  2. Ky eshte skandali identik sikur ajo me abolimin..
    Nuk mund te pritet dicka e mencme prej ketij qenefi

Leave a Reply to tetova Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *