fbpx

Kryeministri Rama uron 8 Marsin: Qofshi të lumtura

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama me rastin e festës së 8 Marsit, ka uruar të gjithë nënat dhe gratë me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”.

Foton e nënës së tij dhe bashkëshortes e shoqëron me këtë urim:

GËZUAR 8 MARSIN – Qoftë e lumtur sot e në sa më shumë ditë e vite si sot, çdo nënë e grua që kaq shumë kuptim, dashuri e jetë i jep jetës sonë!

Lajme të ngjashme

Back to top button