fbpx

Fjolla pozon me vajzën për 8 Mars

Ndonëse jemi mësuar ta shohim më së shumti në skena ‘hot’, mund të themi se Fjolla Morinës i shkon shumë edhe roli i nënës.

Ndonëse jemi mësuar ta shohim më së shumti në skena ‘hot’, mund të themi se Fjolla Morinës i shkon shumë edhe roli i nënës.

Bukuroshja e skenës kosovare është bërë nënë në moshë fare të re dhe tani vajza i është kthyer në shoqe.

Fotoja që sjellim sot është shkrepur vetëm disa ditë më parë nga fotografi Veton Osmani dhe Lediana me mami Fjollën duken më të lumtura se kurrë, nën këto fustane me trëndafila.

Lajme të ngjashme

Back to top button