fbpx

Ledri Vula dhe Angela Martini, po kalojnë ditë të mira bashkë (Foto)

Reperi Ledri Vula dhe modelja shqiptare Angela Martini, duket se po kalojnë ditë të mirë me njëri tjetrin.

Ata janë fotografuar në Belgjikë me disa miq të tyre, ku shihen të lumtur pranë njëri tjetrit, sikur një çift i posamartuar.

Raportohet se këto foto janë bërë në një restorant të Belgjikës dhe kjo mund të jetë e vërtetë pasiqë Ledri, ka postuar së fundmi edhe në faqen e tij në Facebook disa fotografi nga Belgjika.  

Lajme të ngjashme

Back to top button