fbpx

Nadal merr disa ditë pushim me të fejuarën

Pas triumfit në turneun e Rios, numri një i i tenisit në botë, Rafael Nadal vendosi të shijojë disa ditë pushime me të fejuarën e tij.

Tenisti u fotografua në brigjet e Meksikës i qetë, pavarësisht se për pak ditë do të nisë Masters 1000 një tjetër turne tenisi, ndonëse jo në rangun e Ëimbledon, US apo Australian Open.

Spanjolli u fotografua në shoqërinë e të fejuarës Maria Xisca Perello duke marrë rreze dielli e duke u angazhuar në kajak. Xisca, ashtu sic njihet nga miqtë dhe familja tregoi format e saj të mrekullueshme në krah të Nadal.

/ Top Channel

Lajme të ngjashme

Back to top button