fbpx

Zajmina bën tatuazh me bluzën e Ardianit

Këngëtarja shqiptare Zajmina Vasjari ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram” ku shfaqet duke bërë një tatuazh.

Ashtu siç duket edhe në foto Zajmina ka vendosur të ketë një tatuazh në një pjesë delikate. Një vend jo shumë i zakonshëm për të bërë tatuazhe.

Ajo që vihet re është bluzja që Zajmina ka veshur dhe siç shihet nga foto e mësipërme është e njëjta e veshur nga Ardian Bujupi në videoklipin e ri “All Night” të publikuar para 3 ditësh.

Përsa i përket karrierës së saj muzikore Zajmina ka disa kohë që i ka munguar fansave.

Lajme të ngjashme

Back to top button