fbpx

Mot i ndryshueshëm dhe reshje të shiut

Sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe periudha me diell.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 6 deri 16 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 13 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button