fbpx

Janeva ka hyrë në TV Kanal 5

Ekipi i Prokurorisë Speciale Publike (PSP), pas MPM-së, ka hyrë edhe në TV Kanal 5, njofton NOVATV. PSP nuk zbulon se çfarë po heton në televizion dhe se çfarë dokumenti kanë kërkuar, pasi që procedura është e fshehtë, transmeton Portalb.mk.

Një pjesë e mediave thonë se PSP e heton punën financiare të shtëpisë mediale.

Të premten, PSP ka hyrë në MPM, ku i “qethi” dokumentet e kësaj shtëpie mediale.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close