fbpx

Arbitra shqiptarë në ndeshjen Maqedoni-Letoni

Arbitrat shqiptar do të zbresin të mërkurën në stadiumin e Shkupit “Fillip II” për të gjykuar ndeshjen miqësore Maqedoni – Letoni.

Skuadra e arbitrave është e përbërë nga kryesori Lorenc Jemini, asistentet Ermal Barushi dhe Ilir Tartari si dhe gjyqtari i katërt Blendi Breshani.

Kjo katërshe e abitrave do të gjykojë një javë pasi 3-shja Jorgji, Çokaj dhe Avdo gjykuan ndeshjen e Champions League për 19-vjeçarët mes CSKA dhe PSG.

Lajme të ngjashme

Back to top button