fbpx

Vidhen 120 mijë denarë nga posta e Butelit

Janë vjedhur 120 mijë denarë  nga filiali e “Posta e Maqedonisë”, në Butel. 
Policia thotë se hajnat kanë hyrë brenda në postë dhe kanë marrë sefin me para dhe janë larguar.

Lajme të ngjashme

Back to top button