fbpx

Oscar, “lufta” e fustaneve

Është nata më e madhe e “showbiz”-it në planet dhe aktoret që parakalojnë në tapetin e kuq të mbrëmjes së çmimeve Oscar shfaqin gjithmonë veshjet e tyre më të mira gjatë kësaj mbrëmjeje. Ja fituesit- kliko linkun.

Ja pamja e yjeve të kinematografisë në tapetin e kuq:

Lupita Nyong’o

Angelina Jolie

Amy Adams

Cate Blanchet

Jennifer Lawrence

Sandra Bullock

Julia Roberts

Lady Gaga

Charlize Theron

Meryl Streep

/ Top Channel

Lajme të ngjashme

Back to top button