fbpx

Rihanna shtatzënë, po fëmija i kujt është?

Mediat në SHBA i referohen burimeve të sigurta, që flasin për mundësinë që këngëtarja Rihanna të jetë në pritje të fëmijës së saj të parë. 

Thuhet se, Rihanna nuk konsumon më prej javësh as duhan dhe as marijuanë, gjë që është e çuditshme për njerëzit që e njohin, të cilët janë mësuar ta shohin gjithmonë me një cigare në gojë. 

Por, ajo që është me e çuditshme, është fakti se Rihanna nuk konsumon më as alkool, madje ajo ka refuzuar të shkojë në afterparty-in e turneut të këngëtarit Drake. 

Por, ajo që është me interesante të dihet është emri i babait të fëmijës së saj. Mund të jetë Drake. Por të mos harrojmë se gjatë rehabilitimit të Chris Broën, Rihanna ishte për vizitë tek ai, dhe kushedi çfarë mund të ketë ndodhur./ Shekulli

https://i1.wp.com/www.shekulli.com.al/website/images/images20/rihanna-pregnant-drake-chris-brown-spl-lead1.jpg?resize=544%2C817

Lajme të ngjashme

Back to top button