fbpx

Fallxhori Burdushi nuk e di as shehadetin (Video)

I ashtuquajturi Hoxhe Burdushi i cili pretendon se i takon fes myslimane dhe se është shërues i njerëzve, nuk ka ditur ta thotë shahadetin.

Burdushi dhe hoxha i Obiliqit, Behar Mjekiqi në një debat në emisionin “Përral me Tupan” kanë shfaqur ndasi të mëdha.

Në fillim të emisionit kur Bordushit iu kërkua të thoshte një dov ai zgjodhi ta thotë shahadetin të cilin nuk diti ta thotë.

Në videon më poshtë nga minuta 30-të mund ta dëgjoni debatin në mes Burdushit dhe hoxhë Behar Mjekiqi. (ORAinfo)

Lajme të ngjashme

Back to top button