fbpx

Intervista që i kushtoi Encës, Noizy e përjashton këngëtaren nga grupi (FOTO+VIDEO)

Intervista e mbrëmshme e Enca Haxhisë i kushtoi shumë këngëtares. Kontrata të cilën ajo e nënshkoi për t’u bërë pjesë e kompanisë ‘Universal Music’ ia hapi dyert këngëtares për tu qasur në tregun ndërkombëtar, shkruan lajmi.net, përcjell Portalb.mk.

Ajo në një intervistë të fundit tha se ka marrë kontakt direkt nga kjo kompani të cilët ia kanë ndjekur projektet e saj muzikore prej kohësh.

E menjëherë pas kësaj erdhi reagimi i atij që e kishte shtyrë e përkrahur maksimalisht t’ia dalë deri atje.

Noizy nëpërmjet një reagimi në llogarinë e tij në Instagram ka shprehur pakënaqësinë e tij në raport me deklaratën e Encës, aty ku edhe i ka treguar publikisht se nuk është më pjesë e grupit të tij, konkretisht OTR.

Më poshtë e gjeni intervistën e saj dhe reagimin e Noizyt:

Intervista që i kushtoi Encës, Noizy e përjashton këngëtaren nga grupi (Foto) – Lajmi.net


269243

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button