fbpx

Angela Martini: Puthja, gjuha ime e preferuar

Modelja me famë botërore, Angela Martini, padyshim që gëzon fizik të mirë. E embël dhe sensuale, është ajo që shpeshë herë freskon profilet e saja në rrjetet sociale me foto të ndryshme.

E së fundmi, ajo ka treguar se sa e vlerëson “puthjen” dhe mënyrën e të dhënurit puthje.

“Puthja, është gjuha ime e preferuar”, është mbishkrimi i fotos që Angela ka postuar për fansat e saj.

Lajme të ngjashme

Back to top button