fbpx

Gafa e re e Ivanovit: E dinë ata që nuk më njohin

Kandidati presidencial dhe aktualisht shefi i shtetit, Gjorge Ivanov pas gafës në emisionin e Jankos, ku tha se Zhak Shirak ka qenëpresident i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA), vazhdon ta argëtojë opinionin edhe në fjalimet zyrtare nëpër tubimet parazgjedhore. 

Ai mes tjerash ka thënë se “e dinë për mua ata që nuk më njohin”.

Lajme të ngjashme

Back to top button