fbpx

Mot me diell, pasdite me vranësira lokale

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me diell, ndërsa gjatë pasdites me vranësira të vogla lokale dhe me erë nga kaheje të ndryshueshme.

Temperaturat pritet të sillen prej 0 deri më 5 gradë, ndërsa gjatë pasdites prej 12 deri më 22 gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm dhe me temperaturë deri më 21 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button