fbpx

Moti sot do të jetë me diell

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të dobëta lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga juglindja.

Sipas parashikimeve të sinoptikëve, temperaturat gjatë ditës do ët sillen nga 11 deri në 19 gradë.

Lajme të ngjashme

Back to top button